Marketing

کار با استفاده از آژانس دیجیتال – قسمت 1

این می تواند یک س dollarال یک میلیون دلاری باشد که یک آژانس بازاریابی وابسته با چه سرعتی ممکن است به شما در رتبه بندی واقعی کمک کند. در واقع ، بازاریابی دیجیتال بیش از یک دیدنی سیاه و سفید است. حتی کسانی که نکات را رعایت می کنند وقت می گیرند. SEO س isال زمان بر است. در سئو ارگانیک رقیب ، تبلیغات پولی سریعتر ، مقیاس پذیرتر ، قابل اندازه گیری و انعطاف پذیر هستند. این تبلیغات گران هستند اما مناسب هستند. برای تبدیل سریعتر PPC هیچ موازی ندارد.

این بدان معنی است که آمازون ممکن است رهبر باشد. تولید تیزرهای تولید تیزر تبلیغاتی  تبلیغاتی در اینترنت در حالی که بارنز و نوبل در رده دوم قرار دارند. اگر آمازون تلاش کند در هر مراکز خرید یک محل فروش ایجاد کند ، چه می کنید؟ آنها شکست خواهند خورد. یک برند مبتنی بر وب بیش از آنکه یک برند جهانی بتواند با تلفن های هوشمند یک مارک اینترنتی را به بازار عرضه کند دیگر نمی تواند با یک برند واقعی رقابت کند. سربار فقط باعث شکم شرکت سایبر می شود.

اکنون اصول اولیه به راحتی در دسترس است. برو اضافه شد فقط به این دلیل که رنگها با هم ترکیب می شوند یا مکمل یکدیگر هستند ، منجر به این نمی شود که شما لزوماً بخواهید خدمات آنها را در مونتاژ پروژه خود بخواهید. من در این مقاله معنای واقعی رنگها را که اکنون کاملاً آزاد است به عنوان مثال باز کردم ، این یک نمونه از جامعه مدرن غربی است.

بازاریابی وابسته یک روش عالی برای افراد عادی است که می توانند از طریق اینترنت پول نقد کنند. پس از یافتن یک برنامه وابسته که محصولی را ارائه می دهد که علاقه مند به تبلیغ آن هستید ، مدیر Instagram شما یک تجارت وب را فقط با وب سایت شروع می کنید. ساکن شوید کل سرمایه گذاری تاکنون ممکن است صرفاً ثبت نام تقریباً در مورد هر نام دامنه ای و پرداخت هزینه برای یک حساب سرویس میزبانی وب باشد.

بیایید این واقعیت را بپذیریم ، بیشتر افراد می آموزند که چگونه در مورد وبلاگ ها فکر می کنید زیرا جالب ، درست است؟ و چیزهای جدید لذت بخش است. پس چرا آن را امتحان نکنید زیرا؟ گاهی اوقات کافی است که چیزی را امتحان کنید زیرا باعث کشش ، لغزش و بیداری از احتمالات می شود. اگر با بازی اشتباه کنید ، شخصی خود را گول می زند و فکر می کند کار شما بهتر شده است ، یا در حالی که بازی می کنید به نوعی وام را پرداخت می کنید.

چرا وال مارت به طور ناگهانی در این داستان خاص حضور دارد؟ به دلیل تهدید Macmillan که احتمالاً انتشار کتاب های الکترونیکی را به دلیل ارزش کمتری به تأخیر می اندازد. می بینید که برخی از نویسندگان بندهایی در قرارداد خود دارند که می تواند انتشار نسخه جدید Wal-Mart توسط آژانس بازاریابی دیجیتال را به تأخیر بیندازد.

1) ورود مستقیم به صفحات فیس بوک وجود ندارد. اگر می خواهید آمار صفحه فیس بوک را ببینید و از شخص رسانه اجتماعی خود رمز عبور بخواهید ، احتمالاً می تواند شما را متقاعد کند که این صفحه باید از یک حساب کاربری با دسترسی مدیر دسترسی داشته باشد. در طول حساب شخصی خود می توانید وضعیت سرپرستی به شما داده شود ، که اجازه می دهد باطن را مشاهده کنید.

از همین رو؛ مهم است که از قبل تحقیق کنید بخوانید ، بخوانید ، ارزیابی کنید و مقایسه کنید. هر کسی یک دوست دارد که در یک آژانس بازاریابی ویروسی کار می کند ، بهتر است. شما می توانید با او سرمایه گذاری مشترک کنید و ویروس موفقیت خود را شروع کنید.

Similar Posts